Programma boekjes Judo

Hieronder vind je de programmaboekjes met de technieken die moet kennen voor een bepaalde gordel te behalen.
Tijdens het seizoen zijn er vaste tijdstippen waarop je je examen kan afleggen. Deze data worden op voorhand aangekondigd en je kan je daar op inschrijven.
Het is echter aan te raden om eerst even na te vragen bij de trainers om te kijken of je er klaar voor bent om je examen af te leggen.

Een kleine tip : deze boekjes dienen voornamelijk als een leidraad naar het instuderen van de verschillende judotechnieken want judo leer je door te oefenen.

Programma vallen zonder zorgen

Onze gegardueerden van de afgelopen jaren

Dikke proficiat allemaal. dubbel en dik verdient!
2019
Goossens Martijn Groene Gordel 3de Kyu 22/01/2019
Rajkumar Varun Groene Gordel 3de Kyu 22/01/2019
Verbeke Julie Groene Gordel 3de Kyu 22/01/2019
Wynants Daan Groene Gordel 3de Kyu 22/01/2019
Ap Dafydd-Hernandez Aran Oranje Gordel 4de Kyu 24/03/2019
Ardalic Stefan Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Brands Carl Oranje Gordel 4de Kyu 24/03/2019
Brands Maarten Oranje Gordel 4de Kyu 24/03/2019
Hebbelinck Ruben Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Hebbelinck Simon Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Nedjar Safouane Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Reniers Ilyas Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Reniers Oxana Gele Gordel 5de Kyu 24/03/2019
Tanfous Ilyas Groene Gordel 3de Kyu 31/03/2019
Vanham Raymond Oranje Gordel 4de Kyu 26/04/2019
Von Franquémont Amélie Gele Gordel 5de Kyu 18/05/2019
Von Franquémont Constantin Gele Gordel 5de Kyu 18/05/2019
Kivlenoks Artemijs Gele Gordel 5de Kyu 19/05/2019
Schmid Arthur Gele Gordel 5de Kyu 19/05/2019
De Tiege Gina Gele Gordel 5de Kyu 31/05/2019
Troosters Rudi Gele Gordel 5de Kyu 1/05/2019
Haegeman Ryan Gele Gordel 5de Kyu 07/06/2019
Hebeg Verdi Gele Gordel 5de Kyu 07/06/2019
Kviklys Pijus Oranje Gordel 4de Kyu 07/06/2019
Vlaman Kaan Gele Gordel 5de Kyu 07/06/2019
Frey Ann-Sophie Oranje Gordel 4de Kyu 23/06/2019
Jonckheere Nathan Gele Gordel 5de Kyu 23/06/2019
Van Puffelen Lucas Oranje Gordel 4de Kyu 23/06/2019
2018
Adam Alexandre Gele Gordel 5de Kyu 09/01/2018
Adam Maxime Gele Gordel 5de Kyu 09/01/2018
Matinfar Aidin Oranje Gordel 4de Kyu 09/01/2018
Leontjev Jako Gele Gordel 5de Kyu 13/01/2018
Salgado Cordova Clever Jeovanny Groene Gordel 3de Kyu 19/01/2018
Brands Carl Gele Gordel 5de Kyu 26/01/2018
Brands Maarten Gele Gordel 5de Kyu 26/01/2018
Bulthé Billy Oranje Gordel 4de Kyu 26/01/2018
Boes Olivier Oranje Gordel 4de Kyu 09/02/2018
Crevecoeur Eileen Gele Gordel 5de Kyu 27/02/2018
Jeremiah Vienna Gele Gordel 5de Kyu 27/02/2018
Hoogewijs Mees Oranje Gordel 4de Kyu 02/03/2018
Matinfar Emile Oranje Gordel 4de Kyu 06/03/2018
Ap Dafydd-Hernandez Aran Gele Gordel 5de Kyu 16/03/2018
Teirlinck Brandon Gele Gordel 5de Kyu 16/03/2018
Julie Verbeke Oranje Gordel 4de Kyu 30/03/2018
Jahleel Kensen Gele Gordel 5de Kyu 08/05/2018
Runia Pieter Gele Gordel 5de Kyu 11/05/2018
Bacro Dominic Gele Gordel 5de Kyu 22/05/2018
Vladimiris Trofimovs Gele Gordel 5de Kyu 22/05/2018
Blockmans Matteo Gele Gordel 5de Kyu 22/05/2018
Lagae Arthur Gele Gordel 5de Kyu 22/05/2018
Kensen Jaheel Lanto Gele Gordel 5de Kyu 08/05/2018
Runia Pieter Gele Gordel 5de Kyu 11/05/2018
Crispoux Gael Zwart 1ste Dan 13/05/2018
Lagae Arthur Gele Gordel 5de Kyu 22/05/2018
Vandenbossche Mateo Gele Gordel 5de Kyu 29/05/2018
Elens Pavel Oranje Gordel 4de Kyu 01/06/2018
Hernalsteen Jan-Karl Oranje Gordel 4de Kyu 01/06/2018
Trofimovs Vladimirs Gele Gordel 5de Kyu 23/06/2018
Valschaerts Roman Gele Gordel 5de Kyu 23/06/2018
Pirson Margaux Gele Gordel 5de Kyu 26/06/2018
Nedjar Ayoub Blauwe Gordel 2de Kyu 13/09/2018
Charlier Ghislain Zwart 3de Dan 30/09/2018
Pirson Pepijn Gele Gordel 5de Kyu 09/12/2018
Quinten Bjarne Gele Gordel 5de Kyu 09/12/2018
Tanfous Fares Oranje Gordel 4de Kyu 09/12/2018
Vander Auwera Axel Oranje Gordel 4de Kyu 09/12/2018
Vandeweghe Arnout Oranje Gordel 4de Kyu 09/12/2018
2017
Visan Paul Groene gordel 3de kyu 03/12/2017
Julie Verbeke Oranje gordel 4de kyu 17/03/2017
Jeroen De Geyter Gele gordel 5de kyu 12/03/2017
Alexander Verbeke Gele gordel 5de kyu 12/03/2017
Nolan Boon Fleck Gele gordel 5de kyu 12/03/2017
Mikela Furo Gele gordel 5de kyu 10/03/2017
Alexandra Furo Gele gordel 5de kyu 10/03/2017
Mathis Gonet Gele gordel 5de kyu 07/03/2017
Jeff Ureel Gele gordel 5de kyu 14/02/2017
Noah Hermans Gele gordel 5de kyu 14/02/2017
Daniel Roosen Gele gordel 5de kyu 14/02/2017
Michael Ognyanov Gele gordel 5de kyu 14/02/2017
Daniel Ognyanov Gele gordel 5de kyu 14/02/2017
Robin Jurss Gele gordel 5de kyu 12/02/2017
Noah De Bruyne Gele gordel 5de kyu 12/02/2017
Lucas Van Puffelen Gele gordel 5de kyu 05/02/2017
Robbe Van Halle Gele gordel 5de kyu 05/02/2017
2016
Axel Vander Auwera Gele gordel 5de kyu 12/12/2016
Jeremiah Oscar Gele gordel 5de kyu 23/10/2016
Cludts Arthur Oranje gordel 4de kyu 14/06/2016
Nawej Chloe Oranje gordel 4de kyu 14/06/2016
Jordens Angie Gele gordel 5de kyu 14/06/2016
Ruiz Sergio Gele gordel 5de kyu 14/06/2016
Kviklys Pius Gele gordel 5de kyu 14/06/2016
Goffart Jasmien Gele gordel 5de kyu 14/06/2016
Breider Key Gele gordel 5de kyu 14/06/2016
Tanfous Fares Gele gordel 5de kyu 07/06/2016
Jan-Karl Hernalsteen Gele gordel 5de kyu 07/06/2016
Beirens Thomas Zwarte gordel 1ste Dan 29/05/2016
Wils Milan Zwarte gordel 1ste Dan 29/05/2016
Raphael Destoop Gele gordel 5de kyu 17/05/2016
Van Nechel Romain Gele gordel 5de kyu 08/05/2016
Thomas Stine Gele gordel 5de kyu 08/05/2016
Théa Munch Gele gordel 5de kyu 08/05/2016
Onisei Simona Gele gordel 5de kyu 29/04/2016
Pavel Erens Gele gordel 5de kyu 27/03/2016
Billy Bulthé Gele gordel 5de kyu 27/03/2016
Abigail Lloyd Gele gordel 5de kyu 27/03/2016
Benjamin Smeaton Groene gordel 3de kyu 29/01/2016
Callum Mc Dermott Groene gordel 3de kyu 29/01/2016
Rauchle Ben Gele gordel 5de kyu 17/01/2016
2015
Arnaut Van de Weghe Gele gordel 5de kyu 22/12/2015
Olivier Boes Gele gordel 5de kyu 22/12/2015
Kai Wen Michel Gele gordel 5de kyu 15/12/2015
Kleysen Raivo Oranje gordel 4de kyu 06/12/2015
Pertel Ralf Markus Bruine gordel 1 ste kyu 27/11/2015
Brazdil Jiri Gele gordel 5e kyu 27/11/2015
Salgado Jeovanny Gele gordel 5e kyu + 2 12/06/2015
Olivier Boes Wit + 2de geel bandje 6e kyu + 2 07/06/2015
Michel Kaiwen Wit + 3de geel bandje 6e kyu + 3 07/06/2015
Varun Rajkumar Gele gordel 5e kyu 31/05/2015
Mees Hoogewijs Gele gordel 5e kyu 31/05/2015
Neophtyou Lena Gele gordel 5e kyu 03/05/2015
Klasen Fin Gele gordel 5e kyu 19/04/2015
Nobel Oscar Gele gordel 5e kyu 31/03/2015
Mc Dfermott Callum Oranje gordel 4e kyu 13/03/2015
Delvoie Thomas Gele gordel 5e kyu 13/03/2015
Wojciecu Simon Gele gordel 5e kyu 08/03/2015
Ramault Moe Gele gordel 5e kyu 17/02/2015
Kusners Intars Oranje gordel 4e kyu 08/02/2015
Pietercil Merlijn Oranje Gordel 4e kyu 08/02/2015
Watanabe Rintaro Oranje Gordel 4e kyu 08/02/2015
Laurent Nina Gele gordel 5e kyu 01/02/2015
Kusners Edouard Oranje gordel 4e kyu 09/01/2015
Pietercil Merlijn Oranje gordel 4e kyu 09/01/2015
Kleysen Raivo Gele gordel 5e kyu 09/01/2015
Wauters Maxim Oranje gordel 4e kyu 09/01/2015
Nina Laurent Gele gordel 5e kyu 18/01/2015
Ray Bouchery Groene gordel 3e kyu 16/01/2015
2014
Irina Wils Zwart gordel 1e Dan 30/11/2014
Eckelmans Aagje Gele gordel 5e kyu 23/11/2014
De Boeck Brecht Gele gordel 5e kyu 16/11/2014
Menjra Aymane Wit + 2de Geel Bandje 6e kyu + 2 16/11/2014
Jef Vingerhoedts Gele gordel 5e kyu 19/10/2014
Jasmien Camelbeek Gele gordel 5e kyu 19/10/2014
Charlotte Vandevelde Oranje gordel 4e kyu 19/10/2014
Beirens Thomas Bruin 1e kyu 27/05/2014
Milan Wils Bruin 1e kyu 27/05/2014
Tanfous Ilyas Wit + 3de Geel Bandje 6e kyu + 3 13/05/2014
Basil Colpaert Geel 5e kyu 13/04/2014
Martijn Goossens Geel 5e kyu 13/04/2014
Battis Janssens Oranje 4e kyu 13/04/2014
Nobels Oscar Wit + 3de Geel Bandje 6e kyu + 3 16/02/2014
Fessler Kim-Lukas Oranje 4e kyu 09/02/2014
Herla Corina Wit + 1 ste Geel Bandje 6e kyu + 1 19/01/2014
Kleysen Raivo Wit + 1 ste Geel Bandje 6e kyu + 1 19/01/2014
Eckstein Isabel Geel 5e kyu 19/01/2014
Henze Niklas Geel 5e kyu 19/01/2014
Lieske Ava Geel 5e kyu 19/01/2014
Lieske Luan Geel 5e kyu 12/01/2014
2013
Derom Farah Geel 5e kyu 15/12/2013
Derom Miro Oranje 4e kyu 15/12/2013
Bouchery Ray Oranje 4e kyu 15/12/2013
Vancampenhout Yannick Groen 3e kyu 15/12/2013
Smeaton Benjamin Oranje 4e kyu 15/12/2013
Vancampenhout Kurt Groen 3e kyu 15/12/2013
Colpaert Basil Wit + 3de Geel Bandje 6e kyu + 3 10/12/2013
Kusners Edvards Geel 5e kyu 08/12/2013
Fessler Jan Geel 5e kyu 08/12/2013
Linus Hoogewijs Geel 5e kyu 13/10/2013
Ava Lieske Wit + 2de Geel Bandje 6e kyu + 2 18/06/2013
Luan Lieske Wit + 4de Geel Bandje 6e kyu + 4 16/06/2013
Steeven Rakatobe Wit + 3de Geel Bandje 6e kyu + 3 16/06/2013
Niklas Henze Wit + 2de Geel Bandje 6e kyu + 2 16/06/2013
Erik Siffert Gele Gordel 5e kyu 16/06/2013
Gael Crispoux Bruine Gordel 1e kyu 04/06/2013
Maxim Wouters Gele Gordel 5e kyu 04/06/2013
Jelle Vandembemden Gele Gordel 5e kyu 04/06/2013
Rintaru Watanabee Gele Gordel 5e kyu 02/06/2013
Beirens Thomas Blauwe Gordel 2e kyu 31/05/2013
Beirens Thierry Zwarte Gordel 1e Dan 26/05/2013
Herben Aurélie Bruine Gordel 1e kyu 24/05/2013
Wils Irina Bruine Gordel 1e kyu 24/05/2013
Wils Milan Blauwe Gordel 2e kyu 24/05/2013
Derom Farah Wit +3de Geel Bandje 6e kyu + 3 17/02/2013
Rosseel Michiel Oranje Gordel 4e kyu 17/02/2013
2012
Tielemans Dylan Gele Gordel 5e kyu 04/12/2012
Arickx Julia Gele Gordel 5e kyu 04/12/2012
Arickx Jylke Gele Gordel 5e kyu 04/12/2012
Arickx Jarno Gele Gordel 5e kyu 04/12/2012
Jackson Nelson Wit  +3de Geel Bandje 6e kyu + 3 13/11/2012
Gillioen Syd Finn Gele Gordel 5e kyu 28/10/2012
Vandenbembe Jelle Witte +2de Geel Bandje 6de kyu 17/06/2012
Joris Van Loco Oranje Gordel 4de kyu 17/06/2012
Vancampenhout Kurt Oranje Gordel 4de kyu 17/06/2012
Janssens Battis Gele Gordel 5de kyu 17/06/2012
Misaki Terville Groene Gordel 3de kyu 15/06/2012
Cedric Pevenage Blauwe Gordel 2de kyu 12/06/2012
Lars Pauwels Blauwe Gordel 2de kyu 08/06/2012
Wils Irina Blauwe Gordel 2de kyu 05/06/2012
Lorent Luca Witte +3de Geel Bandje 6e kyu + 3 05/06/2012
Lien Luppens Bruine Gordel 1ste kyu 29/05/2012
Mario Vanderlinden Bruine Gordel 1ste kyu 29/05/2012
Michiel Rosseel Gele Gordel 6de kyu 06/05/2012
Helena Vandesande Zwarte Gordel 2de Dan 15/04/2012
Axel Vanelslander Witte +3de Geel Bandje 6e kyu + 3 11/03/2012
Crispoux Gael Blauwe gordel 2e kyu 02/03/2012
Beirens Quentin Oranje gordel 4e kyu 26/02/2012
Yannick Van Campenhout Oranje gordel 4e kyu 26/02/2012
Thomas Rosseel Groene gordel 3e kyu 26/02/2012
Omar Belamsattaf Gele gordel 5e kyu 15/01/2012
2011
Wils Milan Groene gordel 3e kyu 25/11/2011
Beirens Thomas Groene gordel 3e kyu 25/11/2011
Herbosch Largo Gele gordel 5e kyu 22/11/2011
Inez Van Loco Gele gordel 5e kyu 23/10/2011
Joris Van Loco Gele gordel 5e kyu 23/10/2011
Kurt Vancampenhout Gele gordel 5e kyu 23/10/2011
Mika Gillioen Gele gordel 5e kyu 09/10/2011
Charlotte Vande Velde Gele Gordel 5e kyu 09/10/2011
2010
Karl-Ludwig Deckers Witte + 3de geel bandje 6e kyu + 3 19/10/2010
Dylan Thielemans Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 12/10/2010
Nico Saelens Gele gordel 5e kyu 05/10/2010
Tibo Van Loco Oranje gordel 4e kyu 24/09/2010
Kagermanov Aslanbel Gele gordel 5e kyu 26/06/2010
Quentin Beirens Gele gordel 5e kyu 26/06/2010
Miro Derom Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 22/06/2010
Ethan Sisbarro Gele gordel 5e kyu 13/06/2010
Mika Gillioen Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 13/06/2010
Kellyra Lanxer Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 13/06/2010
Stan Weekers Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 13/06/2010
Marie-Louise Thielemans Blauwe gordel 2e kyu 28/05/2010
Annelies Tuytens Blauwe gordel 2e kyu 28/05/2010
Joost Ostendorf Oranje gordel 4e kyu 21/05/2010
Merlijn Pietercil Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 25/04/2010
Quentin Beirens Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 25/04/2010
Karl-Ludwig Deckers Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 25/04/2010
Minke Renders Gele gordel 5e kyu 20/04/2010
Thierry Beirens Blauwe gordel 2e kyu 16/04/2010
Arthur Van Fraechem Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 06/04/2010
Miro Derom Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 06/04/2010
Arthur Cludts Witte + 2de geel bandje 6e kyu + 2 06/04/2010
Eliezer Hakizimana Groene gordel 3e kyu 04/04/2010
Aurélie Herben Blauwe gordel 2e kyu 04/04/2010
Cleo Vandegoor Oranje gordel 4e kyu 02/04/2010
Adam Djernoune Gele gordel 5e kyu 21/03/2010
Jakob Bull Oranje gordel 4e kyu 19/03/2010
Johannes Bull Oranje gordel 4e kyu 19/03/2010
Tim Cockx Gele gordel 5e kyu 16/02/2010
Toon Cockx Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 16/02/2010
2009
François Marris Oranje gordel 4e kyu 11/12/2009
Merlijn De Meyer Gele gordel 5e kyu 03/11/2009
Oleksiy Kvochka Gele gordel 5e kyu 06/10/2009
Ine El Hannaoui Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 27/09/2009
Mathias Decoster Groene gordel 3e kyu 23/06/2009
Quentin Beirens Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Arthur Cludts Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Karl-Ludwig Deckers Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Elias Djernoune Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Laura Edgar Gele gordel 5e kyu 21/06/2009
Merlijn Pietercil Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Wout Van Looveren Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 21/06/2009
Milan Wills Oranje gordel 4e kyu 21/06/2009
Thomas Beirens Oranje gordel 4e kyu 21/06/2009
Thomas Rosseel Oranje gordel 4e kyu 21/06/2009
Yo-LinVan Schepdael Oranje gordel 4e kyu 21/06/2009
Tibo Van Loco Gele gordel 5e kyu 19/06/2009
Glen Vanderwaeven Oranje gordel 4e kyu 12/06/2009
Jonathan Kerr Gele gordel 5e kyu 12/06/2009
Joost Ostendorf Gele gordel 5e kyu 12/06/2009
Matthew Blenkinsopp Gele gordel 5e kyu 12/06/2009
Arne Craps Groene gordel 3e kyu 07/06/2009
Yannick Vancampenhout Gele gordel 5e kyu 10/05/2009
Alan Crispoux Gele gordel 5e kyu 10/05/2009
Jarne Vandeneynde Witte + 3de geel bandje 6e kyu + 3 10/05/2009
Merlijn De Meyer Witte + 4de geel bandje 6e kyu + 4 03/05/2009
Nele Maeyens Zwarte gordel 2e Dan 19/04/2009
Thierry Beirens Groene gordel 3e kyu 17/04/2009
Marie-Louise Thielemans Groene gordel 3e kyu 27/03/2009
Anne-Lise Tuyttens Groene gordel 3e kyu 27/03/2009
Glen Vanderwaeven Gele gordel 5e kyu 20/02/2009
Michael Andreas Bruine gordel 1e kyu 30/01/2009
François Marris Gele gordel 5e kyu 30/01/2009
Maisha-Marie Koenig Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 20/01/2009
Lars Pauwels Oranje gordel 4e kyu 11/01/2009
Brecht Kreynen Oranje gordel 4e kyu 11/01/2009
Luong Mai Gele gordel 5e kyu 06/01/2009
Jarne Vandereynde Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 06/01/2009
2008
Aurelie Herben Groene gordel 3e kyu 19/12/2008
Viktor Messing Witte + 3 de geel bandje 6e kyu + 3 02/12/2008
Badot Amandine Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 02/12/2008
Badot Laurine Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 02/12/2008
Bert Vandesande Blauwe gordel 2e kyu 14/11/2008
Viktor Messing Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 09/11/2008
Badot Amandine Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 09/11/2008
Andreas Nicolai Gele gordel 5e kyu 09/11/2008
Widmar Thomas Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 04/11/2008
Luong May Witte + 4 de geel bandje 6e kyu + 4 04/11/2008
Minne Thomas Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 04/11/2008
Hakizimana Eliezer Oranje gordel 4e kyu 28/10/2008
Cedric Pevenage Oranje gordel 4e kyu 24/10/2008
Poppelsdorf Pieter Witte + 3 de geel bandje 6e kyu + 3 22/06/2008
Edgar Laura Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 22/06/2008
Karola Imbrechts Zwarte gordel 4e Dan 08/06/2008
Alan Crispoux Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 03/06/2008
Wolter Lauren Witt 6e kyu + 1 03/06/2008
Viktor Messing Witt 6e kyu + 1 03/06/2008
Thomas Minne Witt 6e kyu + 1 03/06/2008
Liese Foccart Groene gordel 3e kyu 01/06/2008
Gerald Fierens Groene gordel 3e kyu 01/06/2008
Irina Wils Groene gordel 3e kyu 01/06/2008
Milan Wils Gele gordel 5e kyu 01/06/2008
Luong Mai Witt 6e kyu + 1 30/05/2008
Mona Vanderlinden Zwarte gordel 1e Dan 18/05/2008
Monika De Vos Oranje gordel 4e kyu 04/05/2008
Luppens Lien Groene gordel 3e kyu 18/04/2008
Alan Crispoux Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 13/04/2008
Gaël Crispoux Groene gordel 3e kyu 11/04/2008
Thomas Beirens Gele gordel 5e kyu 06/04/2008
Helena Vandesande Zwarte gordel 1e Dan 16/03/2008
Louise Van De Laer Oranje gordel 4e kyu 29/02/2008
Anne-Lise Tuyttens Oranje gordel 4e kyu 10/02/2008
Marie-Louise Thielemans Oranje gordel 4e kyu 10/02/2008
Mathias Decoster Groene gordel 3e kyu 08/02/2008
Aurelie Herben Oranje gordel 4e kyu 03/02/2008
Cleo Van de Goor Gele gordel 5e kyu 03/02/2008
Thierry Beirens Oranje gordel 4e kyu 01/02/2008
Peter Van de Goor Oranje gordel 4e kyu 01/02/2008
Anthony Lenaers Gele gordel 5e kyu 22/01/2008
Thomas Rosseel Gele gordel 5e kyu 11/01/2008
2007
Sarah Teughels Zwarte gordel 1e Dan 18/11/2007
Monika De Vos Gele gordel 5e kyu 04/11/2007
Wils Frank Gele gordel 5e kyu 04/11/2007
Peter Van de Goor Gele gordel 5e kyu 02/10/2007
Marie-Louise Thielemans Gele gordel 5e kyu 09/09/2007
Anne-Lise Tuyttens Gele gordel 5e kyu 09/09/2007
Thierry Beirens Gele gordel 5e kyu 09/09/2007
Ewoud Brams Oranje gordel 4e kyu 05/06/2007
Adam Djernoune Gele gordel 5e kyu 03/06/2007
Aurelie Herben Gele gordel 5e kyu 03/06/2007
Lars Pauwels Gele gordel 5e kyu 03/06/2007
Cedric Pevenage Gele gordel 5e kyu 03/06/2007
Frederico Zanetti Gele gordel 5e kyu 03/06/2007
Louise Vandelaer Gele gordel 5e kyu 01/05/2007
Yo Lin Van Schepdael Gele gordel 5e kyu 01/05/2007
Mario Vanderlinden Groene gordel 3e kyu 01/06/2007
Mona Vanderlinden Bruine gordel 1e kyu 01/06/2007
Helena Vandesande Bruine gordel 1e kyu 01/06/2007
2006
Mathias Decoster Oranje gordel 4e kyu 05/12/2006
Eva Begeer Zwarte gordel 1e Dan 19/11/2006
Peter Eckstein Zwarte gordel 1e Dan 19/11/2006
Simon De Ridder Gele gordel 5e kyu 15/10/2006
Joery Biekmann Blauwe gordel 2e kyu 13/06/2006
Philippe Gerin Blauwe gordel 2e kyu 13/06/2006
Helena Vandesande Blauwe gordel 2e kyu 09/06/2006
Mona Vanderlinden Blauwe gordel 2e kyu 09/06/2006
Magomed Ezjijev Oranje gordel 4e kyu 06/06/2006
Mathias Decoster Gele gordel 5e kyu 19/05/2006
Seda Eryce Gele gordel 5e kyu 19/05/2006
Brecht Kreynen Gele gordel 5e kyu 19/05/2006
Magali Beltjens Gele gordel 5e kyu 19/05/2006
Gaël Crispoux Oranje gordel 4e kyu 24/02/2006
Shoshan Alon Oranje gordel 4e kyu 24/02/2006
Hannah Gibson Oranje gordel 4e kyu 31/01/2006
2005
Tono Messing Bruine gordel 1e kyu 23/12/2005
Nico Galle Groene gordel 3e kyu 23/12/2005
Max Karger Groene gordel 3e kyu 18/12/2005
Sarah Teughels Bruine gordel 1e kyu 02/12/2005
Alexandre Leclere Groene gordel 3e kyu 27/11/2005
Joery Biekmann Groene gordel 3e kyu 25/11/2005
Bert Vandesande Groene gordel 3e kyu 25/11/2005
Victor Vandesande Zwarte gordel 6e Dan 19/06/2005
Ronald De Groot Zwarte gordel 1e Dan 29/05/2005
Shoshan Alon Gele gordel 5e kyu 22/04/2005
Ramsan Kumashev Oranje gordel 4e kyu 12/04/2005
Sophie Block Zwarte gordel 2e Dan 10/04/2005
Alexander Beaumond Groene gordel 3e kyu 13/03/2005
Raphaël Beaumond Groene gordel 3e kyu 11/02/2005
Lincy De Letter Gele gordel 5e kyu 06/02/2005
Louise Beaumond Gele gordel 5e kyu 30/01/2005
Laurence De Ridder Oranje gordel 4e kyu 28/01/2005
Lise Foccaert Gele gordel 5e kyu 23/01/2005
Mario Vanderlinden Oranje gordel 4e kyu 14/01/2005
Gaël Crispoux Gele gordel 5e kyu 11/01/2005
2004
Mona Vanderlinden Groene gordel 3e kyu 20/12/2004
Hannah Gibson Gele gordel 5e kyu 20/12/2004
Mathias De Ridder Gele gordel 5e kyu 17/12/2004
Ramzah Khumashev Gele gordel 5e kyu 14/12/2004
Constant Katalagariannakis Blauwe gordel 2e kyu 03/12/2004
Nick Levis Gele gordel 5e kyu 28/11/2004
Eva Van Langenhove Bruine gordel 1e kyu 22/06/2004
Alexander Beaumond Oranje gordel 4e kyu 20/06/2004
Tono Messing Blauwe gordel 2e kyu 15/06/2004
Ineke Vanobbergen Oranje gordel 4e kyu 11/06/2004
Eva Begeer Bruine gordel 1e kyu 25/05/2004
Stephane Verreydt Zwarte gordel 1e Dan 16/05/2004
Max Fontaine Zwarte gordel 1e Dan 16/05/2004
Karola Imbrechts Zwarte gordel 3e Dan 25/04/2004
Nicolas Crabbé Gele gordel 5e kyu 18/04/2004
Gerald Fierens Gele gordel 5e kyu 18/04/2004
Jan Timmermans Blauwe gordel 2e kyu 30/03/2004
Sarah Teughels Blauwe gordel 2e kyu 26/03/2004
Maxim Gerin Oranje gordel 4e kyu 08/02/2004
Martin Dandois Groene gordel 3e kyu 01/02/2004
Xavier De Aguirre Groene gordel 3e kyu 01/02/2004
Lesley Wattiez Oranje gordel 4e kyu 30/01/2004
Philippe Gerin Groene gordel 3e kyu 30/01/2004
Kevin De Aguirre Groene gordel 3e kyu 25/01/2004
Helena Vandesande Groene gordel 3e kyu 25/01/2004
Cody Deronge Gele gordel 5e kyu 06/01/2004
Luppens Lien Gele gordel 5e kyu 04/01/2004
2003
Tomas Sneijder Oranje gordel 4e kyu 19/12/2003
Freya Vanlangenhove Oranje gordel 4e kyu 14/12/2003
Sofie Michiels Oranje gordel 4e kyu 14/12/2003
Sander Michiels Gele gordel 5e kyu 14/12/2003
De Ridder Laurens Gele gordel 5e kyu 14/12/2003
Mario Vanderlinden Gele gordel 5e kyu 05/12/2003
Axel De Aguirre Oranje gordel 4e kyu 26/10/2003
Paul Lanckhorst Bruine gordel 1e kyu 21/10/2003
Katarina Coppe Zwarte gordel 2e Dan 19/10/2003
Ineke Vanobbergen Gele gordel 5e kyu 10/10/2003
Nico Galle Oranje gordel 4e kyu 28/09/2003
Tono Messing Groene gordel 3e kyu 21/06/2003
Eva Begeer Blauwe gordel 2e kyu 31/05/2003
Gaetan De Bouw Witt 6e kyu +1 27/05/2003
Morgan De Bouw Witt 6e kyu +1 27/05/2003
Gerald Fierens Witt 6e kyu +1 27/05/2003
Arne Craps Witt 6e kyu +1 27/05/2003
Dao Devleesschouwer Witt 6e kyu +1 27/05/2003
Sarah D’huys Zwarte gordel 1e Dan 25/05/2003
Jennifer Wattiez Groene gordel 3e kyu 10/05/2003
Sofie Michiels Gele gordel 5e kyu 27/04/2003
Tomas Sneijder Gele gordel 5e kyu 11/03/2003
Luc Brams Zwarte gordel 1e Dan 30/03/2003
Ewoud Brams Gele gordel 5e kyu 02/02/2003
Bert Vandesande Oranje gordel 4e kyu 31/01/2003
Hans Begeer Zwarte gordel 1e Dan 19/01/2003
Helena Vandesande Oranje gordel 4e kyu 12/01/2003
2002
Sarah Teughels Groene gordel 3e kyu 08/12/2002
Paul Mallaband Gele gordel 5e kyu 24/11/2002
Jan Timmermans Groene gordel 3e kyu 22/11/2002
Philippe Gerin Oranje gordel 4e kyu 17/11/2002
Thomas Schoofs Oranje gordel 4e kyu 27/10/2002
Magomed Ezjijev Gele gordel 5e kyu 27/09/2002
Maxim Gerin Gele gordel 5e kyu 15/09/2002
Eva Van Langenhove Blauwe gordel 2e kyu 16/06/2002
Lisa Pleysier Gele gordel 5e kyu 16/06/2002
Tono Messing Oranje gordel 4e kyu 26/04/2002
Karola Imbrechts Zwarte gordel 2e Dan 21/04/2002
Bruno Janssens Zwarte gordel 2e Dan 21/04/2002
Jan Camelbeek Initiator 01/04/2002
Katarina Coppé Initiator 01/04/2002
Eva Begeer Groene gordel 3e kyu 01/02/2002
Mona Vanderlinden Oranje gordel 4e kyu 04/01/2002
2001
Stefan Van Langenhove Oranje gordel 4e kyu 10/01/2001
Nicolas Van Wallendael Gele gordel 5e kyu 10/01/2001
Romano da Cruz Inacio Gele gordel 5e kyu 10/01/2001
Tono Messing Gele gordel 5e kyu 10/01/2001
Katarina Coppe Zwarte gordel 1e Dan 14/01/2001
Farrugio Carl Oranje gordel 4e kyu 14/01/2001
Joery Biekmann Gele gordel 5e kyu 14/01/2001
Alexander Sterkx Gele gordel 5e kyu 14/01/2001
Cas Biekmann Gele gordel 5e kyu 14/02/2001
Freya Vanlangenhove Gele gordel 5e kyu 17/04/2001
Bert Vandesande Gele gordel 5e kyu 17/04/2001
Peter Spiegeleer Blauwe gordel 2e kyu 17/04/2001
Sarah D’huys Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001
Kevin Wauters Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001
Stephane Verreydt Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001
William Verbraecken Oranje gordel 4e kyu 29/04/2001
Eva Vanlangenhove Groene gordel 3e kyu 29/04/2001
Daniel Major Groene gordel 3e kyu 24/06/2001
Constant Katalagariannakis Groene gordel 3e kyu 24/06/2001
Jan Karel Moens Blauwe gordel 2e kyu 24/06/2001
Thomas Vanhove Blauwe gordel 2e kyu 24/06/2001
Herbert Hoornaert Oranje gordel 4e kyu 09/12/2001
Sam Van Rijn Groene gordel 3e kyu 16/12/2001
2000
Sophie Block Zwarte gordel 1e Dan 26/11/2000
Anjo Lanckhorst Bruine gordel 1e kyu 26/11/2000
X